Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 6. desember 2010 kl 19:00

Wentzel, Gustav (1859-1927)
Islagt elv

Olje på lerret
50x75
Signert nede t.h.: G. Wentzel

Auksjonert mandag 6. desember 2010 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 12 000