Auksjon mandag 6. desember 2010 kl 19:00
Uchermann, Karl(1855-1940)
Høne og hane

Olje på lerret
91x135
Signert nede t.v.: Karl Uchermann.

Vurdering

Auksjonert mandag 6. desember 2010 kl 19:00

Tilslag NOK 52 000