Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 6. desember 2010 kl 19:00

Uchermann, Karl (1855-1940)
Høne og hane

Olje på lerret
91x135
Signert nede t.v.: Karl Uchermann.

Auksjonert mandag 6. desember 2010 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 52 000