Auksjon mandag 6. desember 2010 kl 19:00
Janssen, Horst(1929-1995)
Cabille-Guiard Mouton Rotschild 1980

Radering, lysmål
47x34
Signert og datert nede t.h.: HJ 80

Nummerert nede t.v.: 41/75. Påtegnet i platen med diverse tekst: le peintre Vincent n. Cabille-Guiard Mouton Rotschild.

Vurdering

Auksjonert mandag 6. desember 2010 kl 19:00