Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 6. desember 2010 kl 19:00

Janssen, Horst (1929-1995)
Cabille-Guiard Mouton Rotschild 1980

Radering, lysmål
47x34
Signert og datert nede t.h.: HJ 80

Nummerert nede t.v.: 41/75. Påtegnet i platen med diverse tekst: le peintre Vincent n. Cabille-Guiard Mouton Rotschild.

Auksjonert mandag 6. desember 2010 kl 19:00

Vurdering