Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 6. desember 2010 kl 19:00

Gjemre, Per (1864-1928)
Oppstilling med blomster i vase 1924

Olje på lerret
44x34
Signert nede t.v.: Per Gjemre
Datert nede t.h.: 1924

Auksjonert mandag 6. desember 2010 kl 19:00

Vurdering