Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 6. desember 2010 kl 19:00

Borgen, Fredrik (1852-1907)
Setervoll ved innsjø med folkeliv 1891

Olje på lerret
67x100
Signert og datert nede t.v.: Fr. Borgen 91

Auksjonert mandag 6. desember 2010 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 11 000