Auksjon mandag 6. desember 2010 kl 19:00
Borgen, Fredrik(1852-1907)
Setervoll ved innsjø med folkeliv 1891

Olje på lerret
67x100
Signert og datert nede t.v.: Fr. Borgen 91

Vurdering

Auksjonert mandag 6. desember 2010 kl 19:00

Tilslag NOK 11 000