Auksjon mandag 6. desember 2010 kl 19:00
Nielsen, Eivind(1864-1939)
Budeie med kyr ved seter 1906

Olje på lerret
66x106
Signert og datert nede t.h.: Eiv Nielsen -06

Vurdering

Auksjonert mandag 6. desember 2010 kl 19:00