Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 6. desember 2010 kl 19:00

Kraugerud, Ragnar (1909-1987)
Sittende kvinne

Olje på plate
55x46
Signert nede t.v.: RK

Auksjonert mandag 6. desember 2010 kl 19:00

Vurdering