Auksjon mandag 6. desember 2010 kl 19:00
Kraugerud, Ragnar(1909-1987)
Sittende kvinne

Olje på plate
55x46
Signert nede t.v.: RK

Vurdering

Auksjonert mandag 6. desember 2010 kl 19:00

Tilslag NOK 6 500