Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 6. desember 2010 kl 19:00

Rittun, Thorstein (1929-2018)
Skogsarbeidere 1957

Olje på lerret
65x100
Signert og datert nede t.v.: Thorstein Rittun 1957

Auksjonert mandag 6. desember 2010 kl 19:00

Vurdering