Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 6. desember 2010 kl 19:00

Appel, Karel (1921-2006)
To figurer 1954

Fargelitografi, lysmål
50x66
Signert og datert nede t.h.: Appel 54

Påtegnet nede t.v.: Épreuve d'artiste.

Auksjonert mandag 6. desember 2010 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 11 000