Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 6. desember 2010 kl 19:00

Kiss, Laszlo Pál (1923-2007)
Spåkjerring 1975

Fargemetalltrykk, lysmål
60x50
Signert og datert nede t.h.: Laszlo Pál Kiss 1975

Påtegnet nede t.v.: Tiré par l'artiste. Påtegnet med tittel nede på arket.

Auksjonert mandag 6. desember 2010 kl 19:00

Vurdering
NOK 2 000