Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 6. desember 2010 kl 19:00

Holmboe, Thorolf (1866-1935)
Elv i vårløsning 1904

Olje på lerret
50x65
Signert og datert nede t.v.: Th Holmboe 04.

Auksjonert mandag 6. desember 2010 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 10 000