Hansteen, Nils(1855-1912)
Fra Larkollen, gråvær
Olje på lerret
40x62
Signert nede t.v.: Nils Hansteen
Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen: "Fra Larkollen graaveir".
Vurdering
Auksjonert mandag 6. desember 2010 kl 19:00
Tilslag NOK 7 000