Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 6. desember 2010 kl 19:00

Hansteen, Nils (1855-1912)
Fra Larkollen, gråvær

Olje på lerret
40x62
Signert nede t.v.: Nils Hansteen

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen: "Fra Larkollen graaveir".

Auksjonert mandag 6. desember 2010 kl 19:00

Vurdering