Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 6. desember 2010 kl 19:00

Juell, Tore (1942-)
Februar morgen

Olje på plate
54x65
Signert nede t.v.: T. Juell

Påtegnet med tittel på baksiden av platen.

Auksjonert mandag 6. desember 2010 kl 19:00

Vurdering