Auksjon mandag 6. desember 2010 kl 19:00
Gjemre, Per(1864-1928)
Erga gård på Jæren

Olje på lerret, oppklebet på papp
43x60
Signert nede t.h.: P Gjemre

Påtegnet med tittel på lapp på baksiden.

Vurdering

Auksjonert mandag 6. desember 2010 kl 19:00

Tilslag NOK 6 000