Gjemre, Per(1864-1928)
Erga gård på Jæren
Olje på lerret, oppklebet på papp
43x60
Signert nede t.h.: P Gjemre
Påtegnet med tittel på lapp på baksiden.
Vurdering
Auksjonert mandag 6. desember 2010 kl 19:00
Tilslag NOK 6 000
43x60
Signert nede t.h.: P Gjemre
Vurdering