Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 6. desember 2010 kl 19:00

Schøyen, Erik
Losbåt i høy sjø

Olje på lerret
87x147
Signert nede t.h.: E. Schøyen.

Auksjonert mandag 6. desember 2010 kl 19:00

Vurdering