Gjemre, Per(1864-1928)
Fra Jæren 1895
Olje på lerret
30x37
Signert og datert nede t.h.: P. Gjemre 95.
Vurdering
Auksjonert mandag 6. desember 2010 kl 19:00
Tilslag NOK 15 000
Olje på lerret
30x37
Vurdering