Munch-Auksjonen 2010

Auksjon mandag 29. november 2010 kl 19:00

Munch, Edvard (1863-1944)
Skyen

Litografi trykket i svart på tykt hvitt papir
Arket: 480x646 mm Motivet: 258x497 mm
Signert med blyant nede t.h.: Edv Munch

Påtegnet med blyant nede på arket: "4." og ""Schatten" Sch 313".
1908-09
Woll 343.

Auksjonert mandag 29. november 2010 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 45 000