Munch-Auksjonen 2010

Auksjon mandag 29. november 2010 kl 19:00

Munch, Edvard (1863-1944)
Mannsakt

Litografi trykket i svart på tynt gulhvitt
Arket: 607x448 mm Motivet: 483-499x365-370 mm
Japanpapir Signert med blyant nede t.h.: Edv Munch

1902
Woll 199.

Auksjonert mandag 29. november 2010 kl 19:00

Vurdering
NOK 70 000–90 000