Salgsutstilling

Salgsutstilling 30. desember

Gude, Hans Fredrik (1825-1903)
Skoglandskap med innsjø 1849

Olje på lerret
44x66
Signert og datert nede t.v.: HFG. 1849.

Påtegnet på baksiden, på blindrammen: "Skipsreder Kraft" og "Hans Gude Kristiania 1849". Påtegnet med annen tittel på lapp på baksiden, på blindrammen: "Fra Nordmarka".

Auksjonert 30. desember

Vurdering
NOK 200 000–250 000