Salgsutstilling 30. desember 2011
Fearnley, Thomas(1802-1842)
Utsyn fra Bygdøy med Frognerkilen mot Skarpsno

Olje på lerret
43x58
Signert nede t.v.: TF

Påtegnet på baksiden, på blindrammen: "Engelhart Andresen Kongeveien 57". Fra Ladegaardsöen med utsikt mot løkken Nöisomhed. Malt i 1824.

Vurdering

Auksjonert 30. desember 2011