Salgsutstilling 30. desember 2011
Baade, Knud(1808-1879)
Skipsforlis med havsul 1845

Olje på lerret
29x38
Signert og datert nede t.v.: Baade 1845

Vurdering

Auksjonert 30. desember 2011