Salgsutstilling 30. desember 2011
Gude, Hans Fredrik(1825-1903)
Hjuldamper ved Drøbak 1877

Olje på lerret
40x62
Signert nede t.h.: HF Gude

Noe utvisket datering nede t.h.: 77.

Vurdering

Auksjonert 30. desember 2011