Salgsutstilling

Salgsutstilling 30. desember

Gude, Hans Fredrik (1825-1903)
Hjuldamper ved Drøbak 1877

Olje på lerret
40x62
Signert nede t.h.: HF Gude

Noe utvisket datering nede t.h.: 77.

Auksjonert 30. desember