Gude, Hans Fredrik(1825-1903)
Hjuldamper ved Drøbak 1877
Olje på lerret
40x62
Signert nede t.h.: HF Gude
Noe utvisket datering nede t.h.: 77.
Vurdering
Olje på lerret
40x62
Signert nede t.h.: HF Gude
Vurdering