Salgsutstilling

Salgsutstilling 30. desember

Bodom, Erik (1829-1879)
Skogslandskap med innsjø 1858

Olje på lerret
72x94
Signert og datert nede t.h.: E. Bodom 1858

Auksjonert 30. desember