Salgsutstilling 30. desember 2011
Bagge, Magnus Thulstrup(1825-1894)
Marinemotiv ved solnedgang 1864

Olje på lerret
37x56
Signert og datert nede t.h.: Magnus Bagge 1864.

Påtegnet på lapp på baksiden, på blindrammen: "Magn Bagge Düsseldorf Marine bei Sonnen untergang".

Vurdering

Auksjonert 30. desember 2011