Bagge, Magnus Thulstrup(1825-1894)
Marinemotiv ved solnedgang 1864
Olje på lerret
37x56
Signert og datert nede t.h.: Magnus Bagge 1864.
Påtegnet på lapp på baksiden, på blindrammen: "Magn Bagge Düsseldorf Marine bei Sonnen untergang".
Vurdering
Olje på lerret
37x56
Vurdering