Salgsutstilling

Salgsutstilling 30. desember

Normann, Adelsteen (1848-1918)
Fiskevær i Lofoten 1873

Olje på lerret
33x48
Signert og datert nede t.v.: A Normann Dsf 73 (77?)

Auksjonert 30. desember