Salgsutstilling 30. desember 2011
Bodom, Erik(1829-1879)
Foss med sagbruk 1878

Olje på plate
23x38
Signert og datert nede t.h.: Bodom. 78

Pendant.

Vurdering

Auksjonert 30. desember 2011