Salgsutstilling

Salgsutstilling 30. desember

Bennetter, Johan Jacob (1822-1904)
Fra Larkollen 1853

Olje på lerret
82x117
Signert nede t.v.: J Bennetter. Datert nede t.h.: 10 Juni 1853

Auksjonert 30. desember