Salgsutstilling

Salgsutstilling 30. desember

Schiertz, Franz Wilhelm (1813-1887)
Bautastener på Nordnes ved Fimreite i Sogn 1838

Olje på lerret
31x47
Signert og datert nede t.h.: Schiertz 1838.

Auksjonert 30. desember