Salgsutstilling

Salgsutstilling 30. desember

Rasmussen, Anton (1842-1914)
Robåt og seilbåt i Sognefjorden

Olje på mahogniplate
24x36
Signert nede t.v.: A Rasmussen

Pendant.

Auksjonert 30. desember