Salgsutstilling

Salgsutstilling 30. desember

Bodom, Erik (1829-1879)
Elv med sagbruk 1878

Olje på plate
23x38
Signert og datert nede t.h.: E. Bodom. 78.

Pendant.

Auksjonert 30. desember