Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 30. mai 2011 kl 20:00

Kavli, Arne (1878-1970)
Oppstilling med blomster 1911

Olje på lerret
73x58
Signert og datert nede t.v.: A-K - 11.

Auksjonert mandag 30. mai 2011 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 75 000