Kavli, Arne(1878-1970)
Oppstilling med blomster 1911
Olje på lerret
73x58
Signert og datert nede t.v.: A-K - 11.
Vurdering
Auksjonert mandag 30. mai 2011 kl 20:00
Tilslag NOK 75 000
Olje på lerret
73x58
Vurdering