Auksjon mandag 30. mai 2011 kl 20:00
Kavli, Arne(1878-1970)
Oppstilling med blomster 1911

Olje på lerret
73x58
Signert og datert nede t.v.: A-K - 11.

Vurdering

Auksjonert mandag 30. mai 2011 kl 20:00

Tilslag NOK 75 000