Kavli, Arne(1878-1970)
Fra haven på Rønnes
Olje på lerret
107x110
Signert nede t.v.: A-Kavli -
Vurdering
NOK 300 000–400 000
Auksjonert mandag 30. mai 2011 kl 20:00
Tilslag NOK 250 000
Olje på lerret
107x110
Signert nede t.v.: A-Kavli -
Vurdering
NOK 300 000–400 000