Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 30. mai 2011 kl 20:00

Kavli, Arne (1878-1970)
Fra haven på Rønnes

Olje på lerret
107x110
Signert nede t.v.: A-Kavli -

Auksjonert mandag 30. mai 2011 kl 20:00

Vurdering
NOK 300 000–400 000

Tilslag NOK 250 000