Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 30. mai 2011 kl 20:00

Eiebakke, August (1867-1938)
Interiør fra Dale kirke i Luster 1927

Olje på lerret
81x64
Signert og datert nede t.h.: Aug Eiebakke 1927

Auksjonert mandag 30. mai 2011 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 50 000