Eiebakke, August(1867-1938)
Interiør fra Dale kirke i Luster 1927
Olje på lerret
81x64
Signert og datert nede t.h.: Aug Eiebakke 1927
Vurdering
Auksjonert mandag 30. mai 2011 kl 20:00
Tilslag NOK 50 000
Olje på lerret
81x64
Vurdering