Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 30. mai 2011 kl 20:00

Wentzel, Gustav (1859-1927)
Etter snefallet

Olje på lerret
45x90
Signert nede t.v.: Gustav Wentzel.

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen "Efter Snefaldet". Fra Asker med Asker kirke.

Auksjonert mandag 30. mai 2011 kl 20:00

Vurdering
NOK 50 000–60 000

Tilslag NOK 68 000