Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 30. mai 2011 kl 20:00

Diriks, Edvard (1855-1930)
Villa ved Drammensveien

Olje på lerret
69x75
Signert nede t.h.: Diriks.

Påtegnet med tittel på baksiden av lerretet.

Auksjonert mandag 30. mai 2011 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 28 000