Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 30. mai 2011 kl 20:00

Lundeby, Alf (1870-1961)
Sommerkveld - Lillehammer 1941

Olje på lerret
60x81
Signert, stedsbestemt og datert nede t.h.: Alf Lundeby L.hmr. 1941

Signert og påtegnet med tittel og datering av kunstneren på baksiden, på blindrammen: "Alf Lundeby: Sommerkveld - Lillehammer 1941".

Auksjonert mandag 30. mai 2011 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 64 000