Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 30. mai 2011 kl 20:00

Thaulow, Frits (1847-1906)
Aften i Camiers 1893

Olje på plate
32x40
Signert og datert nede t.h.: Frits Thaulow 93.

Auksjonert mandag 30. mai 2011 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 80 000