Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 30. mai 2011 kl 20:00

Thaulow, Frits (1847-1906)
Natt i Dieppe

Olje på lerret
54x65
Signert nede t.h.: Frits Thaulow.

Malt ca. 1895.

Auksjonert mandag 30. mai 2011 kl 20:00

Vurdering
NOK 150 000–200 000

Tilslag NOK 130 000