Auksjon mandag 30. mai 2011 kl 20:00
Thaulow, Frits(1847-1906)
Natt i Dieppe

Olje på lerret
54x65
Signert nede t.h.: Frits Thaulow.

Malt ca. 1895.

Vurdering
NOK 150 000–200 000

Auksjonert mandag 30. mai 2011 kl 20:00

Tilslag NOK 130 000