Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 30. mai 2011 kl 20:00

Normann, Adelsteen (1848-1918)
Kystlandskap i ettermiddagssol

Olje på lerret
32x48
Signert nede t.h.: A Normann

Auksjonert mandag 30. mai 2011 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 13 000