Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 30. mai 2011 kl 20:00

Krohg, Per (1889-1965)
Skiløper 1931

Olje på plate
55x46
Signert og datert nede t.h.: Per Krohg - 1931.

Auksjonert mandag 30. mai 2011 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 100 000