Dahl, Hans(1849-1937)
Sognefjorden sett innover fra "Askelund" 1903
Olje på lerret
26x46
Signert, stedsbestemt og datert nede t.h.: Hans - Dahl. Balestrand. 16. August 1903.
Påtegnet av kunstneren med tittel på baksiden, på blindrammen.
Vurdering
Auksjonert mandag 30. mai 2011 kl 20:00
Tilslag NOK 48 000