Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 30. mai 2011 kl 20:00

Dahl, Hans (1849-1937)
Sognefjorden sett innover fra "Askelund" 1903

Olje på lerret
26x46
Signert, stedsbestemt og datert nede t.h.: Hans - Dahl. Balestrand. 16. August 1903.

Påtegnet av kunstneren med tittel på baksiden, på blindrammen.

Auksjonert mandag 30. mai 2011 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 48 000