Norsk
English
Min side
Logg ut
Logg inn
Grev Wedels Plass Auksjoner
Auksjoner
Resultater
Kunstnere
Aktuelt
Selge
Kjøpe
Om oss
Søk
Auksjon
mandag 30. mai 2011 kl 20:00
Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1
Forrige
60
Neste
Vis stort bilde (pressefoto)
Fjell, Kai
(1907-1989)
To kvinner
Olje på lerret
60x55
Signert nede t.h.: Kai Fjell
Vurdering
NOK 150 000–200 000
Auksjonert mandag 30. mai 2011 kl 20:00