Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 30. mai 2011 kl 20:00

Fjell, Kai (1907-1989)
To kvinner

Olje på lerret
60x55
Signert nede t.h.: Kai Fjell

Auksjonert mandag 30. mai 2011 kl 20:00

Vurdering
NOK 150 000–200 000