Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 30. mai 2011 kl 20:00

Heramb, Thore (1916-2014)
Komposisjon 1976

Olje på plate
37x54
Signert og datert nede t.h.: Th. Heramb 76

UTSTILT:

Horten og Borre kunstforening, kunstlotteri 1978.

Auksjonert mandag 30. mai 2011 kl 20:00

Vurdering