Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 30. mai 2011 kl 20:00

Heramb, Thore (1916-2014)
Komposisjon 1980

Olje på lerret
83x100
Signert og datert nede t.h.: Th. Heramb 80

Auksjonert mandag 30. mai 2011 kl 20:00

Vurdering