Heramb, Thore(1916-2014)
Komposisjon 1980
Olje på lerret
83x100
Signert og datert nede t.h.: Th. Heramb 80
Vurdering
Auksjonert mandag 30. mai 2011 kl 20:00
Olje på lerret
83x100
Vurdering