Auksjon mandag 30. mai 2011 kl 20:00
Heramb, Thore(1916-2014)
Komposisjon 1980

Olje på lerret
83x100
Signert og datert nede t.h.: Th. Heramb 80

Vurdering

Auksjonert mandag 30. mai 2011 kl 20:00