Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 30. mai 2011 kl 20:00

Weidemann, Jakob (1923-2001)
Komposisjon 1968

Olje på papir, oppklebet på plate
61x43
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 68.

Auksjonert mandag 30. mai 2011 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 70 000