Komposisjon 1968
Olje på papir, oppklebet på plate
61x43
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 68.
Vurdering
Auksjonert mandag 30. mai 2011 kl 20:00
Tilslag NOK 70 000
61x43
Vurdering