Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 30. mai 2011 kl 20:00

Juul, Ole (1852-1927)
Kystlandskap med folkeliv, Nordland

Olje på lerret
43x62
Signert nede t.h.: Ole Juul.

Auksjonert mandag 30. mai 2011 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 15 000