Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 30. mai 2011 kl 20:00

Thaulow, Frits (1847-1906)
Ponte di Pietra, Verona

Olje på lerret
54x65
Signert nede t.h.: Frits Thaulow.

Malt i 1899. Lapp på baksiden, på blindrammen: Galerie Neupert/Zürich, No 4716.

Auksjonert mandag 30. mai 2011 kl 20:00

Vurdering
NOK 300 000

Tilslag NOK 300 000