Onsager, Søren(1878-1946)
Lys sommeraften 1909
Olje på lerret
50x60
Signert og datert nede t.h.: Søren Onsager 1909
Signert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden, på blindrammen: "Onsager "Lys Sommeraften"." Påtegnet på baksiden, på blindrammen: "Malt i Asker Sommeren 1909". Også påtegnet: "...Landschaft".
Vurdering
Auksjonert mandag 30. mai 2011 kl 20:00
Tilslag NOK 20 000