Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 30. mai 2011 kl 20:00

Erichsen, Thorvald (1868-1939)
Blomstrende epletrær 1903

Olje på lerret
80x100
Signert og datert nede t.v.: Thv. Erichsen 03

Signert, datert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden, på blindrammen: "Thv. Erichsen Blomstrende Æbletrær 1903". Påtegnet "Nr 2" og "N4" på baksiden, på blindrammen. Påtegnet med "No 2" og annen tittel på tysk på lapp på baksiden, på blindrammen: "Frühling" (Vår), samt andre mål: "107x87".

Auksjonert mandag 30. mai 2011 kl 20:00

Vurdering
NOK 150 000–200 000