Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 30. mai 2011 kl 20:00

Karsten, Ludvig (1876-1926)
Rumenerinnen 1918

Olje på lerret
144x85
Signert og datert oppe t.v.: Karsten -18

PROVENIENS: August Hedén, tidligere VD for Götaverken, Göteborg.

Auksjonert mandag 30. mai 2011 kl 20:00

Vurdering
NOK 500 000–700 000

Tilslag NOK 600 000