Karsten, Ludvig(1876-1926)
Rumenerinnen 1918
Olje på lerret
144x85
Signert og datert oppe t.v.: Karsten -18
PROVENIENS: August Hedén, tidligere VD for Götaverken, Göteborg.
Vurdering
NOK 500 000–700 000
Auksjonert mandag 30. mai 2011 kl 20:00
Tilslag NOK 600 000